22 grudnia 2022 roku w atmosferze zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wszyscy uczniowie naszej szkoły spotkali się podczas koncertu kolęd i pastorałek.

Każda klasa przygotowała znaną kolędę lub  pastorałkę. Prezentowany przez uczniów repertuar był bardzo urozmaicony. Śpiewano popularne kolędy,  jak i mniej znane pastorałki.

Było bardzo uroczyście, odświętnie i wzruszająco. Wszyscy stanęli na wysokości zadania, pozwalając słuchaczom przeżyć chwile radości i miłych wspomnień.

Koncert kolęd i pastorałek przygotowały:  p.katechetka Marta Kwiatkowska oraz p.Renata Wolska.