9 marca 2023 roku w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla przedszkolaków z rocznika 2016  i ich rodziców.
Gościem tego wydarzenia był Wójt Gminy Skarżysko Kościelne p. Jacek Bryzik, który docenił pracę szkoły, a tym samym zachęcał  przyszłych pierwszoklasistów do podjęcia  nauki w naszej placówce.
W murach naszej szkoły przybyłych gości powitała pani dyrektor Dorota Gibas. Przedstawiła ofertę szkoły, podkreślając jej główne zalety:

• Dobrze wyposażone klasopracownie;
  • Wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pedagogiczną;
  • Wachlarz zajęć pozalekcyjnych;
  • Opiekę pedagoga, psychologa i pielęgniarki szkolnej;
  • Atmosferę sprzyjającą rozwojowi naszych uczniów;
  • Bezpieczeństwo.

Kolejnym punktem tego spotkania było piękne przedstawienie pt. „Galimatias z miesiącami” przygotowane przez uczniów klasy II pod kierunkiem p. Marty Koci i p.  Renaty Wolskiej. Następnie nasi uczniowie zaprosili młodszych kolegów do wspólnej zabawy przy muzyce.

Po tej części dzieci wraz z rodzicami rozpoczęły spacer po naszej szkole i odwiedziły: świetlicę szkolną, sale lekcyjne, salę do zajęć rewalidacyjnych i pracownię komputerową. Na naszych gości czekało wiele atrakcji: doświadczenia, zabawy plastyczne, ćwiczenia multimedialne, długopisy 3D i klocki LEGO z programu „Laboratoria przyszłości”.
W czasie, gdy dzieci zajęte były zabawą rodzice mieli możliwość porozmawiania z dyrekcją szkoły i nauczycielami.
Mamy nadzieję, że przedszkolaki dobrze czuły się w murach naszej szkoły, a rodzice uzyskali odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Zapraszamy do naszej szkoły.
Rekrutacja trwa do 31 marca 2023r.