Dnia 19 maja 2023 roku w Szkole Podstawowej imienia Stanisław Staszica
w Skarżysku Kościelnym odbyła się pierwsza Egzaminocka dla klas 8, której inicjatorem był polonistka Małgorzata Paź. O godzinie 17.00 - 33 uczniów przystąpiło do turbopowtórki z języka polskiego (mgr Małgorzata Paź, mgr Lidia Mirkowska) matematyki (mgr Grażyna Wiatr, mgr Jolanta Włodarczyk) i języka angielskiego (mgr Tatjana Rojek-Figarska).

Poza prezentacjami, na których zostały umieszczone najtrudniejsze zdaniem uczniów zagadnienia, nauczyciele odpowiedzieli na nurtujące uczniów pytania, a także przybliżyli formułę czekających 23-25 maja egzaminów ósmoklasisty.

Życzymy wszystkim ósmakom połamania długopisów!!!