14 grudnia 2012 roku w naszej placówce odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe Sekcji Emerytów i ZNP działające przy ZSP w Skarżysku Kościelnym.

Po krótkim powitaniu przez prezes sekcji Krystynę Nowak na początek zebrani wysłuchali programu artystycznego o tematyce świątecznej zaprezentowanego przez uczniów naszej placówki pod kierunkiem artystycznym Renaty Wolskiej.

Następnie władze samorządowe gminy w osobach: wójt Zdzisław Woźniak, przewodniczący rady Paweł Wiatr oraz sekretarz gminy Monika Mączyńska przekazali najlepsze życzenia świąteczne.

Gdy zebrani zasiedli do wieczerzy wigilijnej nie mogło zabraknąć składania sobie wzajemnych życzeń.