„Gloria in excelsis Deo” pod takim hasłem 4 stycznia odbyły się w naszej placówce Jasełka wystawione przez uczniów dla lokalnej społeczności.

Na tą uroczystość licznie przybyli mieszkańcy Skarżyska Kościelnego i okolicy, rodzice artystów występujących na scenie, dyrekcja szkoły i nauczyciele oraz goście: wójt gminy Zdzisław Woźniak z małżonką, sekretarz gminy Monika Mączyńska, a także radni: Marzena Piętak, Włodzimierz Foch, Zbigniew Górzyński, Janusz Sieczka, Jan Ulewiński.

Występ młodych artystów został nagrodzony gromkimi brawami.

Przedstawienie Jasełkowe przygotowały siostra Anna Czajka, Marta Kwiatkowska i Renata Wolska, zaś Koncert Kolęd i Pastorałek Renata Wolska. Zobacz GALERIĘ

Gratulacje i słowa uznania artystom za piękne przedstawienie złożyli wójt Zdzisław Woźniak oraz dyrektor ZSP Witold Woźniak.

siostra Anna Czajka