12 stycznia o godzinie 18.00 zgodnie z tradycją panującą w naszej placówce rozpoczął się Bal Gimnazjalny klas trzecich.

Uroczystość rozpoczął dyrektor szkoły Witold Woźniak, powitał młodzież, nauczycieli oraz przybyłych rodziców. Wraz z przedstawicielem Rady Rodziców, Wojciechem Płusą, życzyli młodzieży sukcesów na egzaminie gimnazjalnym oraz wytrwałości w dążeniu do realizowania najskrytszych marzeń.

Następnie głos zabrała uczennica klasy III b Iwona Tarabasz, która w swoim wystąpieniu podziękowała Dyrekcji oraz Gronu Pedagogicznemu za trud wkładany w wychowanie uczniów, a Rodzicom za zorganizowanie tej pięknej uroczystości.

Po przemówieniach każda z klas trzecich zatańczyła uroczyście poloneza.

Po części oficjalnej rozpoczęła się wspaniała zabawa, która trwała do późnych godzin wieczornych. Zobacz GALERIĘ

Jeśli wierzyć słowom: „Jaki bal, takie egzaminy”, to uczniowie naszej szkoły zdadzą egzaminy śpiewająco!

mgr Anna Rokita