We wrześniu grupa Wolontariuszy rozpoczęła po wakacyjnej przerwie dyżury w Domu Opieki Anna w Skarżysku Kościelnym.

Młodzież pełni tam dyżury od kwietnia tego roku. Tutaj wielki ukłon w stronę Pani Ani Rokity, która była pomysłodawczynią tego projektu. To bardzo ważne doświadczenie dla nich, młodych ludzi, praktycznie bez ograniczeń. Takie zetknięcie się ze starością, chorobami, cierpieniem. To ogromnie wzruszające przeżycie nie tylko dla naszych Dzieci, ale także dla tych podopiecznych Domu Opieki. Wolontariuszki z okazji Międzynarodowego Dnia Chłopaka własnoręcznie wykonały i ozdobiły kartki okolicznościowe z życzeniami dla przemiłych starszych Panów. Podziękowaniom i łzom wzruszeń nie było końca.