W dniu 31.10.2018r w Połańcu odbył się Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży Pierwszy Krok Zapaśniczy w którym udział wzięły udział uczennice Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w Skarżysku Kościelnym: Wiktoria Woźniak – uczennica klasy VIa i Nadia Kocia – uczennica klasy Vb.

Dziewczyny pomimo tak krótkiego obycia z mata dały z siebie wszystko i pokazały prawdziwego ducha walki. Wiktoria stoczyła 3 walki i wszystkie wygrała zdobywając tym I miejsce. Nadia zdobyła IV miejsce. Zawodniczki wygrały z zawodnikami lub zawodniczkami którzy trenują kilka lat a to świadczy jakimi dużymi talentami jesteście bo nie liczy się ilość przetrenowanych treningów tylko jakość ....życzymy Wam dalszych sukcesów zarówno na macie jak i w szkole. Zawodniczki trenują pod czujnym okiem Bogusława Kabały.