Mateusz Bilski został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego w Kielcach.Finał konkursu odbył się dnia 14 kwietnia 2005 r. o godzinie 10.00

Etap wojewódzki przygotowała i przeprowadziła Wojewódzka Komisja Konkursu Informatycznego.

Listę laureatów została ogłoszona w dniu 20 kwietnia 2005 r. na stronie http://www.kuratorium.kielce.pl/konkurs_inf.

Laureatem III etapu Konkursu został Mateusz Bilski. Udział ucznia w Finale Konkursu został odnotowany na świadectwie szkolnym ucznia.

Zgodnie z decyzją Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty w Kielcach z dnia 9 lutego 2004 r. laureaci Konkursu przyjmowani są do wybranej szkoły ponadgimnazjalnej niezależnie od kryteriów.