Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wychowankowie Zespołu Szkół Publicznych w Skarżysku Kościelnym swych pedagogów uhonorowali tytułami „Belfra Roku”.

Stało się podczas uroczystej akademii, która odbyła się 13 października. Podziękowania i życzenia pracownikom oświaty złożyli wójt gminy Zdzisław Woźniak, dyrektor szkoły Witold Woźniak, zastępca przewodniczącego rady rodziców Monika Kocia oraz uczniowie.

Okolicznościowy program artystyczny przygotował samorząd uczniowski wraz z opiekunami: Anną Rokitą, Renatą Wolską i Magdaleną Mamcarz.

Jacenty Kita