Oliwia Kocia - uczennica klasy V Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w Skarżysku Kościelnym została laureatką wojewódzkich eliminacji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej im. Henryka Rasiewicza KIMA, który ma formę konkursu.

Eliminacje odbyły się w KCK w Kielcach. Oliwia przygotowała trzy utwory: "Warszawo ma", "Marsz Sybiraków" oraz "Teraz jest wojna". Jury Festiwalu oceniło prezentację bardzo wysoko. Oliwia wystąpi w Finale konkursu, który odbędzie się w Krakowie 13.11.2016 roku. Należy nadmienić, iż w finale wezmą udział artyści z większości województw. Uczennicę przygotowywała Renata Wolska a o stronę techniczną zadbała Magdalena Mamcarz. Gratulujemy !!!

Renata Wolska