W czwartek, 23 listopada w naszej szkole odbyła się magiczna zabawa andrzejkowa. W tym dniu świetlica szkolna została zamieniona w "Salę Wróżb", w której uczniowie z Samorządu Uczniowskiego wcielili się   w prawdziwe Wróżbitki i Wróżbitów.  Niezwykłe, magiczne damy przepowiadały wszystkim chętnym przyszłość, wróżyły również z magicznych kubeczków.

Każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego. Wiele śmiechu i radości dostarczały uczniom przepowiednie kim zostaną w przyszłości i dokąd pojadą. Wszyscy gorączkowo czekali na to, by dowiedzieć się, kto jako pierwszy z klasy zmieni stan cywilny, będzie bogaty  i komu w życiu się powiedzie. Jednak najwięcej emocji wzbudziła fotobudka i loteria fantowa. Niezawodni rodzice zadbali o poczęstunek, który dostarczył dużej dawki  energii potrzebnej do szaleństwa na parkiecie.

Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim za zaangażowanie się we wspaniałą zabawę.