Grudzień był bardzo pracowity dla Samorządu Uczniowskiego. Już pierwszego grudnia na korytarzu pojawił się kalendarz adwentowy gdzie na każdy dzień przygotowane było inne zadanie, oczywiście związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Działania obejmowały min. pieczenie pierniczków, wypożyczenie książki o tematyce świątecznej, narysowanie mikołaja, przypomnienie sobie słów i wysłuchanie ulubionej kolędy, wykonanie ozdoby na choinkę czy pomoc przy świątecznych porządkach. Przedstawiciele SU w przeddzień Mikołajek odwiedzili nauczycieli z mikołajkowymi życzeniami i słodkościami.

W kolejnym tygodniu SU nadzorował kiermasz świąteczny, który odbywał się w bibliotece szkolnej. Dzięki tej akcji biblioteka szkolna pozyskała 5 książek o tematyce świątecznej z Księgarni „Tuliszków”.

Przedświąteczny tydzień pobyt w szkole umilały akcje tematyczne: dzień świątecznego sweterka, tworzenie wielkiego łańcucha dobrych życzeń czy wspólne kolędowanie.

Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w akcjach samorządu i zapraszamy do uczestniczenia w kolejnych wydarzeniach.