„Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić”. Pamiętamy o tym każdego dnia, jednak 14 października możemy okazać swą wdzięczność wszystkim pracownikom szkoły.

W naszej placówce uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej odbyły się 16 października. Tego dnia uczniowie obdarowali swych nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły kwiatami i drobnymi upominkami. przygotowali również przepiękny montaż słowno - muzyczny w którym podziękowali za trud wkładany w wychowanie wszystkich uczniów oraz wskazywanie im właściwej drogi. Po części artystycznej głos zabrał pan dyrektor Witold Woźniak dziękując wszystkim pracownikom za okazane serce uczniom i poświęcanie im każdej wolnej chwili. Wręczył również nagrody nauczycielom, którzy wyróżniali się swą praca w ubiegłym roku szkolnym.

Drodzy nauczyciele w tym szczególnym dniu chcemy Wam wszystkim złożyć najserdeczniejsze życzenia:

Pragniemy, aby nie zabrakło Wam zapału do kształtowania naszych sumień,

abyście uczyli nas pokonywania zła i kierowania się w życiu tylko dobrem.

Potrzebne są nam wzorce i Wy, drodzy Nauczyciele jesteście takimi wzorcami. Zobacz GALERIĘ