Nasza szkołą przystąpiła do konkursu „Drugie Życie Elektrośmieci”.

Uczniowie klasy IIIa (w składzie: Joanna Bernatek, Kamila Ludew, Julita Maciejczak, Aleksandra Parszewska, Karina Piętak, Anna Płusa, Marcin Matynia, Hubert Szlęzak(kapitan), Karol Sieczka, Adrian Sadza) utworzyli zgraną grupę i nazwali się Eko-patrolem. Ich opiekunem jest pani Agnieszka Pakuła. Eko Patrol stara się podnieść świadomość społeczeństwa o niebezpiecznych materiałach jakimi są ZSEE czy zużyte baterie. Dzięki naszym młodym ekologom możemy oddawać baterie do specjalnego pojemnika który jest w sali informatycznej nr 12 (gim). Możemy także przynieść zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny. Liczymy na dużą efektywność tej akcji.

Życzymy powodzenia Eko-patrolowi !

Hubert Szlęzak