Duży sukces odnieśli nasi recytatorzy podczas XII Konkursu Recytatorskiego im. Jana Gajzlera, który 4 kwietnia odbył się w Suchedniowskim Ośrodku Kultury.

Nasza szkoła już po raz dziesiąty wzięła udział w tym konkursie. Szkołę Podstawową reprezentowały Adriana Walachnia (klasa IV), Magdalena Niziołek (klasa Va), oraz Gabriela Walas (klasa Vb), gimnazjum Małgorzata Bernatek (klasa Ic), oraz Monika Wiatr (klasa Ib). Naszym uczennicom udalo się zająć wysokie lokaty. W kategorii szkół podstawowych Gabriela Walas zajęła II miejsce (opiekun Małgorzata Paź) a wyróżnienie zdobyła Magdalena Niziołek (opiekun Lidia Mirkowska). Z kolei w kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych bezkoonkurencyjna okazała się Monika Wiatr zwyciężając w tej grupie wiekowej (opiekun Paweł Rokita). Gratulujemy sukcesu!

Lidia Mirkowska