Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but galeria/20140411,single=001.jpg is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

11 kwietnia 2014r. uczennice klasy II b realizujące projekt edukacyjny oraz członkowie Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem p. Anną Rokitą zorganizowali happening w ramach finału akcji Pola Nadziei 2014.

Akcja SU rozpoczęła się ponad pół roku temu. 8 października 2013r. Gosia Długosz, Patrycja Szymańska, Ola Walas, Natalia Węgłowska, Klaudia Wiśnios i Jessika Sadza zasadziły w szkolnym ogródku cebulki żonkili. Od tego momentu dziewczęta czuwały nad szkolnym poletkiem, gdzie już na początku kwietnia zakwitły nam Pola Nadziei. {gallery}galeria/20140411,single=001.jpg{/gallery}
Celem akcji Pola Nadziei było nie tylko pozyskiwanie pieniędzy na rzecz skarżyskiego hospicjum, ale także propagowanie bezinteresownej pomocy wśród młodzieży gimnazjalnej i lokalnej społeczności.
W związku z tym 11 kwietnia 2014r. w szkole pojawił się kolorowy pochód, który przeprowadził zbiórkę pieniędzy na terenie szkoły, przedszkola i Urzędu Gminy. Zebrane pieniądze zostały przekazane podopiecznym skarżyskiego hospicjum.
Organizatorzy dziękują wszystkim za wsparcie akcji. Zobacz GALERIĘ

Anna Rokita