Egzamin gimnazjalny 2017. Wyniki w powiecie skarżyskim. Skarżysko-Kościelne najlepsze.

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna opublikowała wyniki tegorocznego egzaminu gimnazjalnego dla powiatów i gmin....

Read more
Egzamin gimnazjalny 2015 - wyniki w powiecie skarżyskim. Kościelne najlepsze, katastrofa w Łącznej

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna opublikowała wyniki tegorocznego egzaminu gimnazjalnego dla powiatów i gmin. Wyniki...

Read more
Egzamin gimnazjalny 2014. Skarżysko Kościelne najlepsze w powiecie

W poniedziałek Okręgowa Komisja Egzaminacyjna opublikowała wyniki egzaminów gimnazjalnych w poszczególnych powiatach i...

Read more

Kartka dla Krystiana

Wolontariusze z EsKaWu w odpowiedzi na apel taty Krystiana –

„Codziennie czytacie lub widzicie prośby o pomoc dla zwierzątek lub chorych dzieci. Prośby są różne, o pieniądze, pokarm, ubrania, ja proszę o coś innego, żeby każdy z was wysłał do mojego syna pocztówkę, list z życzeniami powrotu do zdrowia. 29.10.2018 mój syn przeszedł kolejną operację płuc to już jest w ciągu trzech lat ósma operacja. Z dnia na dzień widzimy, że coś w nim gaśnie. My jako rodzice staramy się jakoś odbudować jego zapał i chęci do nauki i różnego rodzaju zajęć, ale nas jest tylko dwoje. Z Wami będą nas setki, miejmy nadzieję tysiące. Jeśli możecie udostępniajcie to bez względu na kraj, w którym mieszkacie. Nie liczy się język w jakim będą napisane te życzenia tylko treść. Jeśli masz czas i chęci nie bądź obojętny, dla każdego z was to jest tylko kilka minut poświęconego czasu a dla niego każda kartka to dowód, że ludzie w niego wierzą, i nie są obojętni. Z góry dziękujemy i liczymy na wasze wsparcie.      
Ważne !!!       
Krystian nic o tym nie wie, to ma być niespodzianka!!!!”

Nasi wspaniali uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w Skarżysku Kościelnym stanęli na wysokości zadania. Przygotowali własnoręcznie i pięknie ozdobili 121 kartek!

DZIĘKUJEMY!!!

Małgorzata Paź - opiekun EsKaWu