Egzamin gimnazjalny 2017. Wyniki w powiecie skarżyskim. Skarżysko-Kościelne najlepsze.

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna opublikowała wyniki tegorocznego egzaminu gimnazjalnego dla powiatów i gmin....

Read more
Egzamin gimnazjalny 2015 - wyniki w powiecie skarżyskim. Kościelne najlepsze, katastrofa w Łącznej

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna opublikowała wyniki tegorocznego egzaminu gimnazjalnego dla powiatów i gmin. Wyniki...

Read more
Egzamin gimnazjalny 2014. Skarżysko Kościelne najlepsze w powiecie

W poniedziałek Okręgowa Komisja Egzaminacyjna opublikowała wyniki egzaminów gimnazjalnych w poszczególnych powiatach i...

Read more

Piernikowe love – akcja charytatywna dla Kacpra i Kai Pisarków – edycja 2019

 Ostatni dzień ferii zimowych był bardzo pracowity dla Wolontariuszy #EsKaWu Szkolnego Klubu Wolontariatu w Skarżysku Kościelnym i ich sympatyków. Młodzież piekła pierniki, które następnie 27 stycznia 2019 roku sprzedawała przy Kościele Świętej Trójcy w Skarżysku Kościelnym.


Sukces akcji nie byłby możliwy bez ogromnego zaangażowania wielu osób.Możemy być  zadowoleni i dumni znaszych dzieciaków, że angażują się i poświęcają swój wolny czas aby zrobić coś dobrego dla drugiego człowieka. Jak mówił Święty Jan Paweł II „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”.
Opiekunki #EsKaWu dziękują wszystkim, którzy wsparli akcję #PiernikoweLove -  Wolontariuszom, ich rodzicom, pani Kasi Pisarek, Ani Rokicie, Renacie Wolskiej, Magdzie Mamcarz, księdzu Marianowi Czajkowskiemu za umożliwienie zbiórki na terenie parafii.